Collection: Earth Week

38 products
  • Clif Organic Chocolate Peanut Butter Nut Butter Filled Bar (1.76oz, Pack of 12)
    Regular price
    $39.30
    Sale price
    $39.30
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Clif Organic Chocolate Hazelnut Butter Filled Bar (1.76oz, Pack of 12)
    Regular price
    $39.30
    Sale price
    $39.30
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Clif Organic Peanut Nut Butter Filled Bar (1.76oz, Pack of 12)
    Regular price
    $39.30
    Sale price
    $39.30
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Clif Coconut Chocolate Chip Bar (2.4oz, Pack of 12)
    Regular price
    $27.96
    Sale price
    $27.96
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Clif Builders Cookies 'n Cream Bar (2.4oz Pack of 12)
    Regular price
    $28.36
    Sale price
    $28.36
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Clif White Chocolate Macadamia Nut Bar (2.4oz, Pack of 12)
    Regular price
    $27.96
    Sale price
    $27.96
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Clif Blueberry Crisp Bar (2.4oz, Pack of 12)
    Regular price
    $27.96
    Sale price
    $27.96
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Clif Builders Vanilla Almond Bar (2.4oz. Pack of 12)
    Regular price
    $32.98
    Sale price
    $32.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Clif Z-Bar Organic Chocolate Brownie (1.27oz, Pack of 18)
    Regular price
    $24.99
    Sale price
    $24.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Clif Oatmeal Raisin Walnut Bar (2.4oz, Pack of 12)
    Regular price
    $27.96
    Sale price
    $27.96
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Clif Crunchy Peanut Butter Bar (2.4oz, Pack of 12)
    Regular price
    $27.96
    Sale price
    $27.96
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Clif Cool Mint Chocolate Bar (2.4oz, Pack of 12)
    Regular price
    $27.96
    Sale price
    $27.96
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out