Larabar Apple Pie (1.6oz, Pack of 16)

Larabar Apple Pie (1.6oz, Pack of 16)

Regular price
$41.14
Sale price
$41.14
Regular price
Sold out
Unit price
per 

The original real fruit & nut bar. Just 6 real ingredients. Larabar believes in keeping it real. That's why their products are made from real food. Their bars are made from simple ingredients and minimally processed, so they may contain nut shells or pieces of fruit pits.